Loteria TOTALbet

Zaktualizowano

loteria totalbet bonus za logowanie

Lucky Look, czyli jak zgarnąć kasę w TOTALbet!

Większość z nas mnóstwo czasu spędza w domu. Chyba wszyscy poszukują pozytywnych emocji. Między innymi z tego powodu warto jest zainteresować się loterią Lucky Look TOTALbet, by każdego dnia mieć szansę na odebranie wygranej i obstawianie ciekawych zakładów.

Kto może wziąć udział w Lucky Look?

Chcąc wziąć udział w loterii TOTALbet, należy mieć zweryfikowane konto do gry. Ponadto trzeba obstawić (w całej historii gry) przynajmniej jeden zakład na minimum 1 złotówkę. Pod uwagę brane są również zakłady obstawione z ze środków bonusowych, w tym przez freebet. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się z kodem promocyjnym TOTALbet by bonus na start został powiększony.

Z promocji może więc skorzystać praktycznie każdy. Ważne jest to, by codziennie logować się między 19, a 20. Jeśli zaś zostanie się wylosowanym, to trzeba już tylko potwierdzić odbiór nagrody, co polega na kliknięciu jednego przycisku na koncie gracza.

Jak działa loteria Lucky Look w TOTALbet?

Codziennie o godzinie 15 zakłady bukmacherskie losują spośród zarejestrowanych graczy 10 szczęśliwców. O godz 19 wylosowane osoby otrzymają na koncie bonus w wysokości 100 złotych. Warunkiem udziału jest zalogowanie się na swoje konto między 19:00 a 20:00 i kliknięcie “odbieram nagrodę”. Dzieje się tak przez aż 72 dni, ponieważ całkowita pula nagród w tej promocji wynosi 72 000 złotych. Co istotne, wartość loterii jest akumulowana. Jeżeli więc ktoś nie odbierze bonusu (ponieważ nie zaloguje się na konto do godziny 20), to środki są dopisywane do loterii, która nastąpi kolejnego dnia.

Do kiedy trwa promocja kasa za logowanie?

Obecna edycja loterii rozpoczęła się 20 stycznia i potrwa jeszcze do 30 kwietnia. Wciąż więc jeszcze przez ponad miesiąc każdy może okazać się szczęśliwcem, który zgarnie specjalną nagrodę. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się kolejna edycja tej loterii. Dlatego warto skorzystać z niej już dziś.

Jak wypłacić środki z loterii TOTALbet?

By przelać bonus na konto należy obrócić jego wartością tylko raz. Na kuponie powinny znaleźć się minimum 4 pozycje, z kursem 1.30 każda.

Co obstawiać w Totalbet?

Logować na konto warto się nie tylko dla loterii Lucky Look, ale także po to, by obstawiać zakłady bukmacherskie. Obecnie w TOTALbet polecić można obstawianie zwłaszcza następujących wydarzeń:

  • Piłkarska liga białoruska
  • E-sport, w tym Counter Strike oraz Dota 2
  • Sporty wirtualne, takie jak żużel, wyścigi motocyklowe, piłka nożna, wyścigi konne oraz gonitwy psów