Aplikacja Mobilna Totolotek

totolotek bez podatku 2018

Totolotek to najdłużej działający na naszym rynku organizator zakładów wzajemnych. Oprócz olbrzymiego doświadczenia firma oferuje teraz niezwykłą promocję dla wszystkich, którzy rozpoczną korzystanie z aplikacji mobilnej. Totolotek mobile – to jedna z pierwszych aplikacji w Polsce.
Obecnie w naszym kraju legalnie działa sześć firm bukmacherskich. Jednakże obstawianie przez telefon ciągle jest mało komfortowe, gdyż bukmacherzy nie udostępniają odpowiednich aplikacji mobilnych. Wyjątkiem jest tutaj Totolotek apk, z której można korzystać zarówno na systemie z IOS, iphone i inne, jak i z Androidem.

Zainstaluj aplikację Totolotek i odbierz największy bonus na start

Totolotek aplikacja mobilna – bukmacher na telefon

Jeśli chodzi o bukmachera Totolotek aplikacja mobilna w 2018 roku zbiera same pozytywne opinie. Korzystanie z tej apki jest proste i bezproblemowe nawet na starszych modelach smartfonów. Bukmacher udostępnia w niej całą swoją ofertę, gdzie oprócz najbardziej popularnych sportów można również znaleźć niszowe dyscypliny a także sporty elektroniczne, wirtualne i możliwość obstawiania wydarzeń z innych dziedzin życia, jak np. Oskary. Totolotek na telefon daje dokładnie te same możliwości, co serwis internetowy dostępny w wersji desktopowej.

Bonus mobile 1120 zł + 25 zł freebet

Doskonała wiadomość dla wszystkich nowych użytkowników Totolotek bonus na start wynosi 25 złotychKod promocyjny Totolotek należy podać w trakcie rejestracji. Wystarczy także założyć konto w serwisie i wpłacić depozyt, by otrzymać jego podwojenie nawet o  1120 złotych. Całą kwotę, czyli depozyt plus bonus należy obrócić 3 razy na kuponie z kursem minimum 2. Oczywiście idealnie do tego celu nada się Totolotek aplikacja mobilna.

Funkcje specjalne w wersji mobile

Wspomniane wyżej zalety, to nie jedyne, czego można spodziewać się po aplikacji mobilnej Totolotek oferuje również ciekawe funkcje dodatkowe. Pierwszą z nich jest QuickBet – opcja dedykowana dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają czasu na zapoznawanie się z całą ofertą i liczą na podpowiedź, na co postawić. Korzystając z tej funkcji wystarczy określić kwotę zakładu oraz wysokość żądanej wygranej a aplikacja sama przedstawi możliwe kupony. Drugą ciekawą opcja jest LiveTracker – funkcja idealna dla wszystkich, którzy lubią obstawiać na żywo oraz chcą być na bieżąco z aktualnymi wynikami.totolotek funkcje aplikacji mobilnej

Funkcje aplikacji Totolotek

Rejestracja i bonus powitalny ściągnąłeś już aplikację, wpisz kod promocyjny Totolotek podczas rejestracji
Szybki zakład(Quickbet) ustaw za ile chcesz grać i jakiej wygranej oczekujesz, kupon sam powstanie
Mobilny Livetracker Obserwuj wybrane spotkania na żywo i obstawiaj zakłady live
Wpłaty Dotpay Natychmiastowa wpłata z kont ponad 30 banków
Wypłaty Szybie wypłaty przelewem
Zakłady Live na app Ponad 6000 zakładów na żywo w miesiącu

Obstawiaj bez podatku

Legalnie działający bukmacherzy robią wszystko, by przyciągnąć do siebie jak największą ilość klientów. Aplikacja mobilna Totolotek to idealna okazja do promowania usług a dzięki najnowszej akcji reklamowej można określić te zakłady jako bukmacher bez podatku. Od 6.02.br bowiem każdy gracz korzystający z aplikacji mobilnej otrzymuje 12% rabat na zakłady. Natomiast użytkownicy korzystający z wersji internetowej otrzymują 6% upust na grę. Promocja pod hasłem Tniemy Podatek obowiązuje do odwołania i rekompensuje typerom podatek nakładany na nich w ramach obowiązującej ustawy hazardowej.

Inne promocje

To nie wszystkie atrakcje czekające na klientów Totolotka. Firma oferuje promocję Gram Grubo, w ramach której obstawianie Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz zakłady w każdy piątek również nie są obciążone podatkiem. Warunki uczestnictwa nie są wygórowane. Wystarczy kupon o wartości 100 złotych z kursem minimum 2. Każda wygrana na kuponie prostym lub TotoMix spełniającym te kryteria zostanie podwyższona o 12%. Pamiętać jednak należy, że Tniemy Podatek nie działa gdy aktywna jest promocja GramGrubo.

Totolotek metody wpłaty i wypłaty

totolotek mobile wpłaty wypłatyW Totolotku można szybko i bezpiecznie dokonywać wpłaty za pomocą przelewów bankowych w ponad 30 bankach a także konta Skrill, kart płatniczych Visa i MasterCard oraz Paysafecard. Aby tego dokonać, wystarczy zalogować się na swoje konto a następnie przejść do zakładki wpłaty/ wypłaty i kliknąć „wpłać na konto”. Wtedy pojawi się okno, w którym można wybrać sposób dokonania wpłaty zgodnie ze swoimi preferencjami. Użytkownik znajdzie tutaj Dotpay, czyli prostą metodę realizacji szybkiego e-transferu z natychmiastową wpłatą i księgowaniem 24/7. Można także skorzystać z Tpay (Transferuj), co pozwala na utworzenie przelewu zdefiniowanego, z którego można korzystać cyklicznie w szybki i wygodny sposób.

Totolotek aplikacja opinie

Gra u legalnie działających w Polsce bukmacherów na urządzeniach mobilnych to nie lada wyzwanie, dlatego aplikacja Totolotek Android i IOS robi niemałą furorę wśród użytkowników. Doceniają oni łatwość i wygodę korzystania z tego narzędzia, do którego można mieć stały dostęp. Jest to kolejna po atrakcyjnych bonusach zaleta korzystania z Totolotek.
totolotek aplikacja na telefon 2018