Totolotek aplikacja mobilna

Zaktualizowano

totolotek-aplikacja-bukmacherska

Aplikacja Mobilna Totolotek

totolotek bez podatku 2018

Totolotek to najdłużej działający na naszym rynku organizator zakładów wzajemnych. Oprócz olbrzymiego doświadczenia firma oferuje teraz niezwykłą promocję dla wszystkich, którzy rozpoczną korzystanie z aplikacji mobilnej. Totolotek mobile – to jedna z pierwszych aplikacji w Polsce.
Obecnie w naszym kraju legalnie działa sześć firm bukmacherskich. Jednakże obstawianie przez telefon ciągle jest mało komfortowe, gdyż bukmacherzy nie udostępniają odpowiednich aplikacji mobilnych. Wyjątkiem jest tutaj Totolotek apk, z której można korzystać zarówno na systemie z IOS, iphone i inne, jak i z Androidem.Totolotek aplikacja mobilna – bukmacher na telefon

Jeśli chodzi o bukmachera Totolotek aplikacja mobilna w 2018 roku zbiera same pozytywne opinie. Korzystanie z tej apki jest proste i bezproblemowe nawet na starszych modelach smartfonów. Bukmacher udostępnia w niej całą swoją ofertę, gdzie oprócz najbardziej popularnych sportów można również znaleźć niszowe dyscypliny a także sporty elektroniczne, wirtualne i możliwość obstawiania wydarzeń z innych dziedzin życia, jak np. Oskary. Totolotek na telefon daje dokładnie te same możliwości, co serwis internetowy dostępny w wersji desktopowej.

Bonus mobile 1120 zł + 25 zł freebet

Doskonała wiadomość dla wszystkich nowych użytkowników Totolotek bonus na start wynosi 25 złotychKod promocyjny Totolotek należy podać w trakcie rejestracji. Wystarczy także założyć konto w serwisie i wpłacić depozyt, by otrzymać jego podwojenie nawet o  1120 złotych. Całą kwotę, czyli depozyt plus bonus należy obrócić 3 razy na kuponie z kursem minimum 2. Oczywiście idealnie do tego celu nada się Totolotek aplikacja mobilna.

Funkcje specjalne w wersji mobile

totolotek funkcje aplikacji mobilnej

Wspomniane wyżej zalety, to nie jedyne, czego można spodziewać się po aplikacji mobilnej Totolotek oferuje również ciekawe funkcje dodatkowe. Pierwszą z nich jest QuickBet – opcja dedykowana dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają czasu na zapoznawanie się z całą ofertą i liczą na podpowiedź, na co postawić. Korzystając z tej funkcji wystarczy określić kwotę zakładu oraz wysokość żądanej wygranej a aplikacja sama przedstawi możliwe kupony. Drugą ciekawą opcja jest LiveTracker – funkcja idealna dla wszystkich, którzy lubią obstawiać na żywo oraz chcą być na bieżąco z aktualnymi wynikami.

Funkcje aplikacji Totolotek

Rejestracja i bonus powitalnyściągnąłeś już aplikację, wpisz kod promocyjny Totolotek podczas rejestracji
Szybki zakład (Quickbet)ustaw za ile chcesz grać i jakiej wygranej oczekujesz, kupon sam powstanie
Mobilny LivetrackerObserwuj wybrane spotkania na żywo i obstawiaj zakłady live
Wpłaty DotpayNatychmiastowa wpłata z kont ponad 30 banków
WypłatySzybie wypłaty przelewem
Zakłady Live na appPonad 6000 zakładów na żywo w miesiącu

Obstawiaj bez podatku

Legalnie działający bukmacherzy robią wszystko, by przyciągnąć do siebie jak największą ilość klientów. Aplikacja mobilna Totolotek to idealna okazja do promowania usług a dzięki najnowszej akcji reklamowej można określić te zakłady jako bukmacher bez podatku. Od 6.02.br bowiem każdy gracz korzystający z aplikacji mobilnej otrzymuje 12% rabat na zakłady. Natomiast użytkownicy korzystający z wersji internetowej otrzymują 6% upust na grę. Promocja pod hasłem Tniemy Podatek obowiązuje do odwołania i rekompensuje typerom podatek nakładany na nich w ramach obowiązującej ustawy hazardowej.

Inne promocje

To nie wszystkie atrakcje czekające na klientów Totolotka. Firma oferuje promocję Gram Grubo, w ramach której obstawianie Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz zakłady w każdy piątek również nie są obciążone podatkiem. Warunki uczestnictwa nie są wygórowane. Wystarczy kupon o wartości 100 złotych z kursem minimum 2. Każda wygrana na kuponie prostym lub TotoMix spełniającym te kryteria zostanie podwyższona o 12%. Pamiętać jednak należy, że Tniemy Podatek nie działa gdy aktywna jest promocja GramGrubo.

Totolotek metody wpłaty i wypłaty

totolotek mobile wpłaty wypłaty

W Totolotku można szybko i bezpiecznie dokonywać wpłaty za pomocą przelewów bankowych w ponad 30 bankach a także konta Skrill, kart płatniczych Visa i MasterCard oraz Paysafecard. Aby tego dokonać, wystarczy zalogować się na swoje konto a następnie przejść do zakładki wpłaty/ wypłaty i kliknąć „wpłać na konto”. Wtedy pojawi się okno, w którym można wybrać sposób dokonania wpłaty zgodnie ze swoimi preferencjami. Użytkownik znajdzie tutaj Dotpay, czyli prostą metodę realizacji szybkiego e-transferu z natychmiastową wpłatą i księgowaniem 24/7. Można także skorzystać z Tpay (Transferuj), co pozwala na utworzenie przelewu zdefiniowanego, z którego można korzystać cyklicznie w szybki i wygodny sposób.

Totolotek aplikacja opinie

totolotek aplikacja na telefon 2018

Gra u legalnie działających w Polsce bukmacherów na urządzeniach mobilnych to nie lada wyzwanie, dlatego aplikacja Totolotek Android i IOS robi niemałą furorę wśród użytkowników. Doceniają oni łatwość i wygodę korzystania z tego narzędzia, do którego można mieć stały dostęp. Jest to kolejna po atrakcyjnych bonusach zaleta korzystania z Totolotek.